HYDROIZOLÁCIE STRIECH

Hydroizolácie plochých striech s dlhoročnou skúsenosťou.Ponúkame najmodernejšie druhy krytín a technické riešenia na vašu plochú strechu, vrátane strešných svetlíkov, klampiarskych konštrukcií a všetkých strešných doplnkov.

 

 


 

Priemyselné haly

Tieto objekty sa najčastejšie realizujú ako ľahké montované haly. Strešné plášte na ne dodávame a riešime kompletne v celej skladbe, vrátane klampiarskych prvkov a konštrukcií, všetkých strešných doplnkov, resp. podľa požiadaviek objednávateľa. Súčasťou dodávky môže byť aj nosná konštrukcia z trapézového plechu a taktiež strešné svetlíky.

 

Polyfunkčné objekty a obytné domy

Strešné plášte dodávame a riešime aj s návrhom systému spádovania, hrúbky a typu tepelnej izolácie a samozrejme aj hydroizolačnej vrstvy a povrchovej úpravy, v závislosti od funkčnosti strechy a požiadaviek na odolnosť.

 

Rekonštrukcie a opravy striech

Návrhy na rekonštrukcie a opravy striech riešime podľa odborného posúdenia jestvujúceho stavu strešného plášťa v závislosti od požiadavky a možností objednávateľa. V prípade generálnych opráv aj s vybúraním jestvujúcich poškodených a nefunkčných vrstiev strešného plášťa, návrhom systému spádovania, zateplenia, prípadne odvetrania strechy, atď.

Objednávkový formulár
Objednávku môžete jednoducho a rýchlo vybaviť u nás aj telefonicky: +421 903 770 704 | +421 32 640 1557
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Produkt:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia