LIATE PODLAHY

Epoxidové liate podlahy aplikujeme do širokého spektra priemyselných objektov vrátane potravinárskeho, elektrotechnického a chemického priemyslu, ale aj škôl, nemocníc, bytov, garáží atď. Liate podlahy sa vyznačujú svojou odolnosťou a bezproblémovou údržbou, zaručujú dlhú výdrž a použiteľnosť pri akomkoľvek stupni zaťažovania. Polyuretánové podlahy vynikajú svojou pružnosťou, čím poskytujú vyšší stupeň ochrany pred nárazmi a sú vhodné na podklady so zvýšenými tepelnými šokmi.

 

 


Aplikácia polyuretánovej podlahy v operačnej sále kliniky v Budapešti:

 


  Vzorkovník farieb RAL

                                                                                                Vzorkovník dvojfarebných podláh

Aplikujeme epoxidové podlahy aj v interiéroch domov,bytov a v garážach. Dostupné sú široké možnosti farebných odtieňov, ako aj ich kombinácie s matnou, alebo lesklou povrchovou úpravou, prípadne so zásypom akrylátovými chipsami.

Epoxidové liate podlahy realizujeme aj v garážach, nakoľko je podlaha nenáročná na údržbu a odoláva nadmernému zaťaženiu.

 

Vykonávame izolácie terás, balkónov a parkovísk tekutou flexibilnou izolačnou membránou, pochôdznou už 2 hodiny po aplikácii. Membránu je možné aplikovať s hladkou, alebo protišmykovou úpravou v rôznych farebných odtieňoch.

 

Objednávkový formulár
Objednávku môžete jednoducho a rýchlo vybaviť u nás aj telefonicky: +421 903 770 704 | +421 32 640 1557
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Produkt:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia